O nas

Kim jesteśmy?

Unaghi to agencja kreatywna z olbrzymim potencjałem twórczym i wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Założyciele marki to również twórcy, którzy działają na rynku reklamy od ponad 12 lat, z sukcesami obsługując firmy z całego świata. Aktualny team Unaghi stanowią profesjonaliści kreujący bardzo różne od siebie style, dzięki czemu nasze prace są urozmaicone i zawsze trafiają w oczekiwania klientów oraz trendy rynku.

Dwa teamy?

Nasz dział kreatywny podzielony jest na dwa niezależne, wspomagające się teamy. Działając więc dwutorowo i stawiając na wyspecjalizowane umiejętności naszych twórców jesteśmy gotowi świadczyć usługi reklamowe o bardzo szerokim spektrum. Dostarczamy kreacje związane z opakowaniami oraz wysokiej jakości produkty przeznaczone dla internetu.

 

Pierwszy team Unaghi odpowiada za branding, projektowanie opakowań, etykiet oraz reklamową otoczką produktów ogólnego użycia. Druga część zespołu odpowiada za kreację stron internetowych, nowoczesne sklepy internetowe oraz wszelkiego rodzaju kreację graficzną i reklamę w internecie.

Dzięki takiemu podziałowi nasi twórcy skupiają się wyłącznie na zadaniach, które są bliższe ich sercom i umiejętnościom.

Nasze motto

Nauczeni doświadczeniem wyznajemy zasadę, że nawet najlepsze projekty
starzeją się i wymagają z czasem nowego spojrzenia.